Powered by Smartsupp

u Schabińskiej

Relacje z zawodów
W łowieniu karpia w Krzemiennej nad Sanem

Zawody karpiowe

Nasze łowisko to nie tylko teren rekreacyjny, ale także miejsce, które kilkukrotnie stało się areną zawodów karpiowych.

Naszym założeniem jest stworzenie równej sportowej wody z dużymi rybami, gdzie każdy będzie miał szanse wygrać zawody. Kilkuletnie starty różnych drużyn oraz firm na naszym akwenie, jak i liczne zawody karpiowe, w których z roku na rok drużyny uzyskują coraz większą ilość łowionych ryb uświadamia nas, że nasz zamysł jest prawidłowy i idziemy w dobrym kierunku.

W tej zakładce dowiecie się wszystkiego na temat zawodów, które będą organizowane przez nas oraz innych organizatorów. Będziecie mogli śledzić na bieżąco np. rozstaw stanowisk w zależności od ilości drużyn, aktualną listę startową oraz przewidziane nagrody. Również na naszym Facebooku będziecie mieli dostęp do tych informacji.

W ostatnich latach  organizowane były różnego rodzaju zawody nie tylko karpiowe. Szereg corocznych zawodów spławikowych, spinningowych oraz muchowych doskonale rozwijały pasję oraz sport jak również podnoszą prestiż naszego łowiska.

Tworzenie sportowego łowiska przystosowanego do organizacji największej rangi zawodów karpiowych

Jako gospodarze mieliśmy przyjemność odwiedzenia wielu państw, w których startowaliśmy na międzynarodowych zawodach, jak i łowiliśmy prywatnie. Wiele startów to nie tylko przywożenie medali oraz pucharów, ale zdobywanie bezcennej wiedzy, którą wykorzystujemy do budowania jak najlepszej sportowej wody.

Łowiąc na zawodach takich jak: Puchar Świata, Mistrzostwa Europy Wschodniej, Carp Open, które były oficjalnym treningiem przed nadchodzącymi mistrzostwami świata, wielu prestiżowych pucharach międzynarodowych, Mistrzostwach Polski i wielu mniejszych imprezach.

Nie tylko rywalizujemy z najlepszymi, ale również uczymy się oraz podpatrujemy organizatorów w kwestii organizacji wielkich imprez. Naszym celem i założeniem jest stworzenie sportowej wody, gdzie będą pływać naprawdę duże karpie i amury.

Na tej stronie znajdziecie relacje z zawodów karpiowych jakie miały miejsce na naszym akwenie. Jeśli jesteście klubem, firmą lub sklepem możemy dla Was zorganizować zawody tzn.: przygotować wodę, zadbać o katering z dowozem na stanowiska, jak i przygotować salę na ceremonię losowania oraz rozdania nagród.

Nieodłączną rzeczą jest również integracja pod wiatą do grillowania.

Zawody pod nazwą  „Jesienny Karp Podkarpacia” 2017
 
Poniżej znajdziecie link do relacji z tych zawodów:
 
 
Zawody odbywały się w formule kilku największych ryb.
Pierwsze wiosenne karpiowanie 2018
 
Poniżej znajdziecie link do opisu całej relacji z zawodów:
 
 
Zawody odbywały się w formule kilku największych ryb.

Zawody o puchar „EKO-BAITS” 2018
 
Poniżej znajdziecie link do relacji z tych zawodów:
 
 
Zawody odbywały się w formule kilku największych ryb.
Drugie Wiosenne Karpiowanie 2019
 
Poniżej znajdziecie link do relacji z tych zawodów:
 
 
Zawody odbywały się w formule kilku największych ryb.

Zawody karpiowe sklepu Karina 2019
 
Relacja zdjęciowa z tej imprezy znajduję  się na Facebooku na profilu sklepu.
Zawody odbywały się w formule sumy wszystkich złowionych ryb.
Zawody towarzyskie firmy TT Carp 2019
 
Relacja zdjęciowa z tej imprezy znajduję  się na Facebooku na profilu sklepu.
Zawody towarzyskie odbywały się w rodzinnej atmosferze, wygrywała łączna suma wszystkich ryb.

Kamil Kędra nasz junior dla którego Mistrzostwa Polski Juniorów, które były eliminacjami do Mistrzostw Europy Juniorów były debiutem w tej rangi sportowej zawodach.
 
Kamil z Patrykiem doskonale sobie poradzili po niezbyt dobrym losowaniu łowiąc komplet ryb, który dał im mocne 5 miejsce w klasyfikacji parowej.
 
Poniżej link do filmu z tej niesamowitej imprezy:
Przewiń do góry