u Schabińskiej

Stanowiska
Łowiska w Krzemiennej nad Sanem

Stanowisko 1

Stanowisko nr 1 jest doskonałym wyborem dla ludzi, którzy przyjeżdżają pierwszy raz nad naszą wodę. Mamy do obłowienia zatoczkę kora znajduje się po lewej stronie, jak i fragment otwartej wody, który jest wyjściem na całą zatokę. Samo łowienie oraz znalezienie miejsca położenia zestawu nie powinno przysporzyć żadnych problemów. Jest to doskonałe miejsce, które daje ryby przez cały rok. Dystanse, na jakich możemy operować to 40-50 m nie ma konieczności łowienia na dalszych dystansach.

Stanowisko  2

Stanowisko nr 2 jest to stanowisko z opcją łowienia na różnych dystansach. Mamy przed sobą stanowisko gdzie możemy łowić na różnych dystansach, które nie przekraczają 100m. Największej ilości brań możemy się spodziewać na dystansach, które znajdują się w nie dalekiej odległości od brzegu. Strategią na to stanowisko na pewno będzie łowienie w glonach oraz na granicy czystych placów, które bez problemu znajdziecie za pomocą echosondy lub markera. Nie zapominajcie o łowieniu również w wysokich glonach, cała zatoka to miejsce, gdzie znajdują się duże ilości ochotki. Dlatego duże pokłady mułu to również bardzo atrakcyjne miejsce.

Stanowisko 3

Stanowisko 3 to sektor, w którym mamy duże pole do popisu . Jest to miejsce, które potrafi wynagrodzić nasz trud dużymi rybami. Mamy do obłowienia centralną część zatoki na dystansie do 100 m ,gdzie łowiąc wędkami naprzeciwko napotkamy dużo atrakcyjnych miejsc do położenia naszych zestawów.
Brań możemy się spodziewać nawet pod naszymi nogami, gdyż ryby często w
nocy intensywnie żerują na pierwszych spadach od brzegu. Stanowisko
jest również dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy korzystają z Kaperów

Stanowisko 4

Stanowisko 4 to jedyne stanowisko w zatoce gdzie znajduje się fragment głębokiej wody. Sektor gdzie również mamy bardzo dużo opcji łowienia. Otwarta woda daje nam dużo możliwości, a zróżnicowane dno pozwala nam na rozmieszczenie wędek na różnych głębokościach. Pamiętajmy o nieprzekraczaniu dystansu 100m. Miejsce, w którym również nie będzie problemu z dojazdem Kamperem lub dużym autem.

Stanowisko 5

Stanowisko 5 to stanowisko z ograniczonym miejscem na rozłożenie obozu, miejsce znajduje się w bliskiej odległości drogi wjazdowej do zatoki. Sam sektor jest bardzo podobny do stanowiska 4. Strukturalnie dno jest również bardzo zróżnicowane. Nie proponujemy łowienia na dalekich dystansach, ponieważ w bliskiej odległości znajduje się pomost, który jest umiejscowiony po prawej stronie. Miejsce zdecydowanie polecamy osobą łowiącym w dzień lub na krótkich zasiadkach ,ze względu na ograniczone miejsce do rozkładania dużych namiotów oraz bliskości drogi prowadzącej do zatoki.

Stanowisko 6

Stanowisko 6 jest miejscem, które znajduje się w bliskiej odległości domku . Prosimy o rozkładanie obozowiska po prawej stronie od domku, aby nie przeszkadzać ludziom korzystającym z tego terenu. Stanowisko dające duże możliwości łowienia. Na stanowisku nr 6 znajduje się fragment wody gdzie bez problemu znajdziecie atrakcyjne miejsca. Bardzo dużo ryb łowione jest z wysokich glonów . Na tym stanowisku po prawej stronie znajduje się mały pomost gdzie łowiąc naprzeciwko znajdziecie wejście na głęboką wodę. Miejsce, gdzie jest możliwość dojazdu pod samą wodę w celu rozpakowaniu biwaku .Po rozpakowaniu prosimy o odstawienie samochodu na parking. Stanowisko znajduje się w bliskiej odległości pierwszego rzędu domków holenderskich.

Stanowisko 7

Stanowisko 7 jest stanowiskiem znajdującym się naprzeciwko pierwszego rzędu domków. Oraz znajdujące się w bliskiej odległości procy marzeń, która jest częścią naszego muzeum złotej rybki. Na stanowisku 7 znajduję się najgłębsza woda z zarośniętymi spadami. Miejsce, z którego łowimy lekko w lewą stronę. Echosonda pokaże nam duży plac twardego dna które jest dobrym miejscem na położenie zestawów. Miejsca które warto obłowić to na pewno styki twardego dna z miękkim, granice glonów z czystym dnem oraz spady na głęboką wodę. Miejsce bardzo często odwiedzane przez naszych klientów.

Stanowisko 8

Stanowisko 8 jest to miejsce, które ma bardzo podobne dno. Na proponowanych dystansach. Miejsce, gdzie po odpowiednim przygotowaniu sektora będziecie mogli liczyć na dobre efekty, jeśli umieścicie zestawy w odpowiednich miejscach. Proponujemy łowienie w głębokich glonach, ponieważ karpie bardzo często penetrują dno w wysokich glonach. Bardzo dobrym sposobem jest łowienie na worki Pva z chowanym w środku przyponem. Pamiętając o bezpiecznych zestawach zwiększacie swoje szanse na udany hol oraz macie możliwość na hol zakończony sukcesem bez wchodzenia na ponton. Na stanowiskach znajdują się ławki, z których również możemy holować w celu zwiększenia kąta wpadania żyłki do wody.

Stanowisko 9

Stanowisko 9 jest stanowiskiem gdzie bez problemu znajdziecie ciekawe miejsca. Stanowisko gdzie brań możemy spodziewać się nawet od 40 metra. Nie zapominajcie przynajmniej 1 wędki trzymać w wysokich glonach. Stanowisko 9 jest również podobne do stanowiska 8. Dobre miejsce od wiosny do późnej jesieni.

Stanowisko 10

Stanowisko znajduje się za siatką po prawej stronie więc chcąc wędkować z tego stanowiska musimy przenieść swój sprzęt.
Miejsce znajduje się w strefie ciszy, czyli miejscu, gdzie nasze ryby
odpoczywają i miejsce, które nasi klienci nie często odwiedzają. Możemy
liczyć na dobre wyniki, pomimo że sektor nie jest prosty. Proponujemy
łowić na czystych placach, jak i w głębokich glonach. Miejsca, gdzie
można naprawdę dobrze połowić, jeśli spełnimy wszystkie warunki.
Posiadając łódkę RC z echosondom nie będziemy mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.

Stanowisko 11

Stanowisko znajdujące się w centralnej części naszej prawej zatoki oraz strefy ciszy. Miejsce dość trudne technicznie z uwagi na wysokie glony. Miejsce, gdzie można złowić naprawdę sporo ładnych ryb, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość oraz odpowiedni sprzęt. Jeśli posiadacie łódkę RC z echosondom w tym wypadku na pewno bardzo wam pomoże w znalezieniu odpowiednich miejsc. Dojazd również na ten sektor jest ograniczony.

Stanowisko 12

Jest to miejsce, gdzie znajdziemy miejsca położone w wysokich glonach, również sektor nienależący do najprostszych. Jeśli posiadacie łódkę z echosondom zabierzcie ją ze sobą, jeśli nie zmontujcie odpowiednie zestawy na ciężkie warunki i łówcie w wysokiej trawie. Niejednokrotnie taka strategia dawała niesamowite rezultaty.

Stanowisko 13

Jest to końcówka zbiornika znajdując się na stronie nawietrznej. Miejsce w których
znajdziemy granice czystych oraz zarośniętych fragmentów dna, jak i
płytszą i głęboką wodę. Miejsce dające ryby cały rok. Jeśli szukasz
czegoś na uboczu z dala, od jakichkolwiek odgłosów, to miejsce jest dla Ciebie. Istnieje możliwość dojazdu na to stanowisko.

Stanowisko 14

Jest to miejsce w bliskiej odległości drogi dojazdowej do domków znajdujących się po 2-giej stronie zbiornika. Do rozłożenia obozowiska zostają nam spady więc te miejsca bardzo często odwiedzane są przez ludzi zamieszkujących kampery lub samochody mieszkalne. Jeśli planujesz połów na tym stanowisku, na pewno doskonale sprawdzą się nieduże namioty typ 1man lub brolly. Pozwoli wam to na rozłożenie obozowiska na tym terenie. Znajdziecie ciekawe
miejsca w nie dalekich dystansach gdzie będziecie mogli położyć swoje
zestawy. Miejsce dające również bardzo duże ryby. Pamiętajmy o nieprzekraczaniu dystansu 100m.

Stanowisko 15

Miejsce z ograniczonym terenem do rozłożenia namiotu. Stanowisko również znajduje się po 2-giej stronie w bliskiej odległości drogi dojazdowej do prywatnych posesji. Miejsce trudne technicznie ze względu na poziom zarośnięcia. Proponowane metody, to łowienie w wysokich trawach z workami Pva. Pamiętajmy o nieprzekraczaniu dystansu 100m. Jeśli posiadacie łódkę Rc z echosondom zabierzcie ją ze sobą. Na pewno ułatwi to Wam znalezienie placów.

SANITARIATY

Na terenie ośrodka znajdują się sanitariaty, które są przystosowane do korzystania przez wędkarzy, w środku znajdują się toalety oraz prysznice z ciepłą wodą.
 
Sanitariaty są umiejscowione w centralnej części naszego łowiska i są zaznaczone gwiazdką na mapie.
 
Korzystanie z sanitariatów jest darmowe.

Przewiń do góry