u Schabińskiej

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie zatrudnimy:

Specjalistę do spraw marketingu

Wymagania:
– umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, odpowiedzialność, sumienność i dokładność;
-zaangażowanie i wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu;
– umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole;
– kreatywność i tzw. lekkie pióro;
– poczucie estetyki;
– pozytywne nastawienie;
– mile widziane osoby z wyższym wykształceniem lub w trakcie studiów.

Zakres obowiązków:
– tworzenie harmonogramu publikacji treści w mediach społecznościowych – planowanie i wdrażanie strategii marketingowych;
– prowadzenie mediów społecznościowych Facebook i Instagram;
– udział w tworzeniu sloganów reklamowych, tekstów reklam itp.;
– współpraca przy wprowadzaniu kampanii reklamowych;
– ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w rozwijającym się segmencie firmy, mamy w planach stworzenie własnego działu kompletnego działu marketingu;
– możliwość rozwoju i wyzwań zawodowych;
pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 503 199 466 lub drogą mailową.

Osobę do utrzymania ruchu w parku rozrywki, wyciągu narciarskim, masarni.

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu;
– wiedza z zakresu mechaniki i elektryki;
– umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
– prawo jazdy kat. B.

– bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń, drobne naprawy;
– dbałość o utrzymanie obiektów w należytym stanie technicznym;
– organizacja i nadzór nad remontami i pracami konserwacyjnymi.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności;
– samochód służbowy.

Firma u Schabińskiej w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje pracowników na stanowiska:

Budowlaniec – miejsce pracy Jasło

Mechanik-elektryk – miejsce pracy Jasło

Pracownik Muzeum Lizaka – miejsce pracy Jasło

Kelner, Kucharz – miejsce pracy Jasło

Grafik komputerowy – miejsce pracy Jasło

Pracownik masarni – miejsce pracy Zimna Woda

Sprzedawca-kasjer – miejsce pracy Zimna Woda

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?
  • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty we współpracy z największymi partnerami na rynku;
  • podejmujemy się wyzwań, które od naszych pracowników wymagają zdolności manualnych, odwagi, spostrzegawczości, logicznego myślenia, pomysłowości i dokładności;
  • pracujemy nad projektami dopasowanymi indywidualnie do potrzeb naszych klientów – nie ma więc szans na nudę i rutynę;
  • współpraca z nami to ogromna szansa i możliwości na dynamiczny rozwój, szkolenia, pracę w gronie doświadczonych specjalistów oraz ciekawą i przyszłościową ścieżkę kariery;
  • nie jesteśmy korporacją i dlatego możemy zapewnić indywidualny rozwój pracownika uwzględniający jego mocne strony, naturalne zdolności, predyspozycje i ambicje.
Co ułatwi nam współpracę:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe;
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań;
  • wysokie zdolności manualne, odpowiedzialność, dokładność, cierpliwość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu oraz dyspozycyjność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.
 Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wywiązywania się z powierzonych zadań;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe.

Wychodzimy naprzeciw także kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju kompetencji oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.
W zamian oczekujemy ponadstandardowego zaangażowania w pracę, a także motywacji i pokory do nauki.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
praca@uschabinskiej.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę u Schabińskiej z siedzibą w Jaśle, ul. Floriańskiej 42, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Przewiń do góry