u Schabińskiej

Zwiedzanie grupowe

Czas trwania pokazu dla grup zorganizowanych – uzależniony jest od liczby uczestników (minimum 15 osób, maks. 50 osób). W przypadku większej liczby uczestników grupa jest dzielona na dwie mniejsze. Data i godzina pokazu – dostosowana jest indywidualnie do każdej grupy w przedziale od godz. od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku . Istotnym jest aby przed przybyciem opiekun grupy dokonał rezerwacji telefonicznej 797 334 660.

Rezerwujący jest zobowiązany podać podczas rezerwacji dane szkoły lub organizacji, która wysyła do nas grupę wycieczkową oraz dane kontaktowe do osoby, która przyjedzie z dziećmi na pokaz. Jest to bardzo ważne ponieważ w przypadku spóźnienia lub problemów z dojazdem umożliwi to nam bezpośredni kontakt z opiekunem.

Rezerwujący jest zobowiązany również potwierdzić rezerwacje najpóźniej tydzień przed terminem przyjazdu.
W momencie braku potwierdzenia zakładamy, że grupa przyjedzie. Jeśli jednak Państwo się nie pojawią i nie poinformują nas o tym, lub poinformują nas za późno, mamy prawo wystawić rachunek na umówioną ilość osób o wartości 30% ceny biletów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani – wystawiamy FV za pokaz.
Wystarczy pozostawić dane do FV u osoby przeprowadzającej warsztaty. Tj. Nazwa firmy/ obiektu + NIP. Faktury wysyłamy pocztą tradycyjną lub elektroniczną e-mail do 7 dni. Istnieje możliwość wystawienia faktury na miejscu.

Płatność za warsztaty należy uiścić GOTÓWKĄ na miejscu przed pokazem, gdy mamy pewność co do ilości osób uczestniczących w pokazie.

Przewiń do góry