u Schabińskiej

Menu
Zapraszamy na imprezę taneczną, która odbywa się cyklicznie w sobotnie wieczory.

U Schabińskiej - Menu

U Schabińskiej w Jaśle to obiekt usytuowany w samym sercu miasta, w bliskiej odległości od dworców PKP i PKS (ok. 400 metrów). Posiadamy 21 pokoi noclegowych z łazienkami (w tym 2 apartamenty), restaurację oraz 2 sale konferencyjno-eventowe. Nasza restauracja jest znana m.in. z programu „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler, która doprowadziła do powstania wyjątkowego menu, oddającego lokalne tradycje Podkarpacia. Zapraszamy na najlepsze jedzenie i spanie w Jaśle!

Obok budynku znajduje się nasz własny, bezpłatny parking, dostępny dla wszystkich naszych gości. Tuż obok znajduje się także nowopostałe Muzeum Lizaka, będące atrakcją nie tylko dla dzieci.

Restauracja

Noclegi

Imprezy

Restauracja

W naszej restauracji oferujemy zarówno dania regionalne, pochodzące z „Kuchennych Rewolucji” Magdy Gessler, jak i dania kuchni europejskiej. Szczególnie polecamy zupę – górę karpacką z chrupiącymi kamykami, kaczkę z żurawiną, jabłkami i opiekanymi ziemniakami oraz schab pieczony podawany na desce. Posiadamy także menu dla najmłodszych (oraz krzesełka dla dzieci i kącik zabaw).

Oferujemy również śniadania: od 6:00 do 7:30 – bufet zimny, od 7:30 do 11:00 także bufet ciepły.

Zobacz menu restauracyjne.

Dysponujemy:

Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, szafę, stolik, ręczniki i kosmetyki.

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie bufetu: od godz. 6:00 do 7:30 – bufet zimny, od 7:30 do 11:00 także bufet ciepły.

Cennik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uwaga! W okresie 1-31 sierpnia mogą obowiązywać zmienione ceny. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Kuchenne rewolucje

Do celów eventowych udostępniamy zarówno salę restauracyjną na poziomie 0, jak i salę na poziomie -1. Do celów eventowych udostępniamy zarówno salę restauracyjną na poziomie 0, jak i salę na poziomie -1.

Przewiń do góry