u Schabińskiej

Menu
Zapraszamy na imprezę taneczną, która odbywa się cyklicznie w sobotnie wieczory.

U Schabińskiej - Menu

U Schabińskiej w Jaśle to obiekt usytuowany w samym sercu miasta, w bliskiej odległości od dworców PKP i PKS (ok. 400 metrów). Posiadamy 21 pokoi noclegowych z łazienkami (w tym 2 apartamenty), restaurację oraz 2 sale konferencyjno-eventowe. Nasza restauracja jest znana m.in. z programu „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler, która doprowadziła do powstania wyjątkowego menu, oddającego lokalne tradycje Podkarpacia. Zapraszamy na najlepsze jedzenie i spanie w Jaśle!

Obok budynku znajduje się nasz własny, bezpłatny parking, dostępny dla wszystkich naszych gości. Tuż obok znajduje się także nowopostałe Muzeum Lizaka, będące atrakcją nie tylko dla dzieci.

Restauracja

W naszej restauracji oferujemy zarówno dania regionalne, pochodzące z „Kuchennych Rewolucji” Magdy Gessler, jak i dania kuchni europejskiej. Szczególnie polecamy zupę – górę karpacką z chrupiącymi kamykami, kaczkę z żurawiną, jabłkami i opiekanymi ziemniakami oraz schab pieczony podawany na desce. Posiadamy także menu dla najmłodszych (oraz krzesełka dla dzieci i kącik zabaw).

Oferujemy również śniadania: od 6:00 do 7:30 – bufet zimny, od 7:30 do 11:00 także bufet ciepły.

Dysponujemy:

Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, szafę, stolik, ręczniki i kosmetyki.

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie bufetu: od godz. 6:00 do 7:30 – bufet zimny, od 7:30 do 11:00 także bufet ciepły.

Cennik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uwaga! W okresie 1-31 sierpnia mogą obowiązywać zmienione ceny. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Kuchenne rewolucje

Do celów eventowych udostępniamy zarówno salę restauracyjną na poziomie 0, jak i salę na poziomie -1. Do celów eventowych udostępniamy zarówno salę restauracyjną na poziomie 0, jak i salę na poziomie -1.

Przewiń do góry