Powered by Smartsupp

u Schabińskiej

Regulamin stoku Chyrowa-Ski

 1. Korzystanie z wyciągów i tras narciarskich odbywa się w godzinach otwarcia obiektu.
  Zakup karty magnetycznej lub biletu papierowego oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
  (Właściciel obiektu zastrzega sobie prawo do zmiany godzin funkcjonowania obiektu bez podania przyczyny).
 2. Wyciągi włączamy dla minimum 10 narciarzy.
 3. Za kartę magnetyczną pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 20 złotych.
 4. W przypadku uszkodzenia karty magnetycznej: kasa nie zwróci pieniędzy za niewykorzystane punkty przejazdowe oraz kaucja za kartę nie zostanie zwrócona.
 5. Bilet papierowy należy chronić przed zniszczeniem.
  W przypadku uszkodzenia biletu papierowego kasa nie zwróci pieniędzy za niewykorzystane punkty przejazdowe.
 6. Zabronione jest przebywanie (lub jazda) na wyciągach i trasach osób w stanie nietrzeźwym lub po użyciu środków odurzających oraz wnoszenia przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu innych osób.
 7. Wstęp na trasy narciarskie możliwy jest tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
 8. Należność za niewykorzystaną kartę zwracana jest tylko w przypadku postoju wyciągu powyżej jednej godziny z przyczyn technicznych.
 9. Karnety ulgowe przysługują do 12 roku życia po okazaniu legitymacji.
 10. Karnety seniorski przysługują emerytom, po okazaniu aktualnej legitymacji emerytalnej.
 11. Z karty czasowej może korzystać tylko jedna osoba. Przejście na karcie ulgowej bez przysługującego do tego prawa skutkuje utratą karty.
 12. Zakupione karty można wykorzystać do końca sezonu narciarskiego
 13. Na trasach narciarskich zabroniony jest ruch pieszych oraz zjazd na sankach lub innych pojazdach.
 14. Na wyciągach obowiązuje zakaz palenia.
 15. Trasy narciarskie są jednokierunkowe.
 16. Osoby korzystające z wyciągów wsiadają i wysiadają tylko w wyznaczonych do tego celu miejscach dostosowując się tym samym do zasad wg. jakich funkcjonują te urządzenia.
 17. Jeśli wyciąg zatrzyma się w trakcie trwania jazdy, należy zachować spokój i czekać na wznowienie ruchu lub wskazówki obsługi.
 18. Osoby do ukończenia 16 roku życia obowiązane są używać kasków ochronnych w czasie jazdy na nartach bądź snowboardzie.
 19. Należy przestrzegać regulaminu korzystania z kart magnetycznych oraz biletów papierowych.
  Za ominięcie bramki i nieskasowanie karnetu, obsługa wyciągu może zabrać kartę lub bilet papierowy i klient nie będzie miał możliwości zwrotu kaucji oraz należności za niewykorzystane przejazdy.
 20. Przez bramkę, przy wykorzystaniu jednego otwarcia może przejść tylko jedna osoba.
  Za przejście przez bramkę przez dwie osoby na jednym karnecie, obsługa wyciągu zabiera karnet i klient nie będzie miał możliwości zwrotu kaucji oraz należności za niewykorzystane przejazdy.
 21. Obsługa ma prawo usunąć z terenu ośrodka narciarskiego CHYROWA-SKI osoby nietrzeźwe, będące pod wpływem działania środków odurzających, a także osoby nie przestrzegające regulaminu.
 22. Szkolenia narciarskie, umieszczanie reklam, ulotek lub jakakolwiek działalność gospodarcza na terenie ośrodka narciarskiego CHYROWA-SKI bez zgody osób zarządzających jest zabronione!
 23. Osoby przebywające na stacji narciarskiej odpowiedzialne są nie tylko za własne zachowanie, lecz również za działanie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, który używają.

Każdy, kto złamie zasady obowiązujące na terenie ośrodka narciarskiego CHYROWA-SKI może zostać usunięty z terenu obiektu.

Przewiń do góry