u Schabińskiej

Ambasadorzy marki U Schabińskiej

Chyrowa Ski MTB Team

Aktualny skład Teamu na nowy sezon 2022:
 
🚴 Mateusz Woźniak
🚴 Karol Macek
🚴 Kamil Cygan
🚴 Sławomir Dziwisz
🚴 Zbigniew Krzesiński
🚴 Dominika Żebracka
🚴 Marcin Rydel
🚴 Rafał Cygan
 

Zobacz profil U Schabińskiej Chyrowa Ski MTB Team na facebook-u

Rafał Kot - Góral z Mazur

Jestem ultra biegaczem – sportowcem amatorem z zacięciem na profesjonalistę 🙂 

Sport – trail, biegi górskie, ultra, 24-godzinne, pojawił się w moim życiu w 2014 roku. Wtedy to ze zwykłego zainteresowania górami i bieganiem, zaczęła się rodzić pasja i miłość. Miałem 34 lata i zacząłem marzyć – o pokonywaniu własnych granic, o przekraczaniu ograniczeń własnego ciała i umysłu, o tym by biegać wyżej, dalej i szybciej. I w końcu by ścigać się z najlepszymi zawodnikami w kraju i za granicą, By zdobywać medale na najbardziej prestiżowych i legendarnych biegach w Polsce i na świecie.

Paweł Małaszko

Paweł Małaszko pochodzi z Wałcza. Kilka lat temu przeniósł się do Rewala. Jest sportowcem, podróżnikiem, muzykiem i społecznikiem. W swoim życiu dużo podróżował. Między innymi z plecakiem zwiedził cały Egipt, podróżując różnymi, przygodnymi środkami lokomocji. W Polsce też mu trudno zbyt długo usiedzieć na miejscu. 1 stycznia wyruszył w podróż rowerową. Objeżdża Polskę wzdłuż granic.
 

Zobacz profil Pawła na facebook-u

Paweł Pabian

Jestem trenerem umiejętności osobistych, zapalonym miłośnikiem gór i Przewodnikiem Górskim z uprawnieniami na cały teren Beskidów, poczynając od Beskidu Ślaskiego na Bieszczadach kończąc. Do pakietu dorzucę Prezesa Akademickiego Oddziału PTTK w Rzeszowie, Kierownika sklepu górskiego Salewa/Dynafit oraz Właściciela firmy szkoleniowo-turystycznej PERFECT PROGRESS.
 

Zobacz bloga Pawła

Przewiń do góry