u Schabińskiej

O Gościńcu Chyrowa

Zapraszamy od 11 do 18

Zapraszamy serdecznie do naszego Gościńca Chyrowianka. Gościniec znajduje się w Chyrowej – 8 km od Dukli, 25 km od Krosna, a 27 km do Jasła. Oprócz niewątpliwych walorów otaczającej przyrody, bardzo dużą zaletą jest właśnie nasze położenie. Gościniec usytuowany jest w spokojnym i cichym miejscu, co gwarantuje naszym Gościom ucieczkę od zgiełku miasta oraz możliwość zrelaksowania się w bliskim otoczeniu natury.

Jesteśmy dla Państwa czynni przez cały rok kalendarzowy. W okresie letnim nasz gościniec jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania szlaków Beskidu Niskiego, wycieczki na Słowację, czy skorzystania z atrakcji jakie oferują znajdujące się w niedużej odległości uzdrowiska: Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój.

Gdy ostatnie liście spadną z drzew, a za oknami zrobi się biało, wystarczy tylko parę kroków, aby znaleźć się na naszym stoku narciarskim. Jak to możliwe? Gościniec Chyrowianka znajduje się u podnóża stoku narciarskiego CHYROWA-SKI, który jest doskonałym miejscem na naukę jazdy, relaks z rodziną i zimowe szaleństwo! Czego chcieć więcej?

Przewiń do góry