u Schabińskiej

ChyrowaSki

Stok czynny!

Tel. 603 871 300

Stok

Zapraszamy serdecznie do ośrodka narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej koło Dukli nie tylko na narty! Stacja narciarska  położona jest w malowniczej Chyrowej w Beskidzie Niskim, do której prowadzi dogodny, łatwy dojazd.

To właśnie w Chyrowej-Ski będą mogli państwo spędzić niezapomniane chwile.

Nasz naśnieżany, oświetlony i ratrakowany stok ma 130 m szerokości i należy do najszerszych stoków narciarskich w Polsce.

Jedzenie

Oprócz restauracji i noclegów możemy zaoferować Państwu organizację imprez okolicznościowych w naszym Gościńcu Chyrowianka. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie i miłą atmosferę.

Powierzając nam organizację Państwa uroczystości będziecie mogli się Państwo zrelaksować i skupić się na przeżywaniu chwil w gronie rodziny, czy też znajomych i zapomnieć o stresie towarzyszącym przygotowaniom. Na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Organizujemy: komunie, chrzciny, urodziny, wesela, rocznice ślubu, imprezy firmowe i nie tylko. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Państwa wymagań.

Spanie

Bez względu na porę roku, po ciężkim dniu definitywnie należy się odpoczynek. Dla naszych Gości mamy do dyspozycji pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. W każdym pokoju znajduję się łazienka oraz telewizor.

Posiadamy 45 miejsc noclegowych:
– 12 pokoi 2-osobowych z pojedynczymi łóżkami,
– 2 pokoje 2-osobowe z łóżkami małżeńskimi,
– 3 pokoje 3-osobowe,
– 2 pokoje 4-osobowe typu studio.

Cerkiew w Chyrowej

Cerkiew pw. Opieki Bogurodzicy
(obecnie kościół rzymskokatolicki pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny)
położona jest w odległości 500m od stoku.

Msze święte odbywają się
w niedziele i święta – godz. 11:00.

Zwiedzanie: tel. 13 433 05 15

Przeczytaj więcej o Cerkwii w Chyrowej.

Aktualności

Przewiń do góry